« Tagasi

MTÜ Pesapuu pakub alates oktoobrist 2017 Saaremaal elavatele inimestele ˶Integreeritud teenuste osutamine toimetulekuraskustes inimestele˝ projekti (ESF rahastus)

MTÜ Pesapuu pakub alates oktoobrist 2017 Saaremaal elavatele inimestele ˶Integreeritud teenuste osutamine toimetulekuraskustes inimestele˝ projekti (ESF rahastus) raames tasuta võlanõustamisteenust, tugiisiku teenust ning psühholoogilist nõustamist. Teenuste sihtgrupiks on kõik tööealised isikud. Täpsemad infod projekti ning selle kohta, kuidas inimesi sinna suunata, saab projektikoordinaatori Eve Sartakovi käest (GSM: 578303628, e-post: eve.sartakov@sotsiaalkindlustusamet.ee). 

Alates novembrist osutavad võlanõustamisteenust kaks võlanõustajat otse koha peal, Orisaares ja Kuressaares. Kuressaare kontor asub aadressil Tallinna 1 Edukontoris. Vajadusel nõustame ka teiste piirkondade kliente ning teeme ka kodukülastusi. 

Võlanõustamisteenuse eesmärgiks on aidata inimestel oma finantsmuredega paremini toime tulla. Me aitame inimestel välja selgitada oma võlgnevuste suurused ning proovime leida personaalse lahenduse iga kliendi muredele. Võlanõustamisteenuse pikaajaliseks eesmärgiks on inimese maksekäitumise muutmine, et ta ei võtaks enam kergekäeliselt laene ning õpiks oma sissetulekuga majandama. Võlanõustamisteenuse raames aitame klientidel suhelda erinevate ametiasutustega, võlausaldajatega, kohtutäituritega ning inkassodega. Meie juriidilise haridusega võlanõustajad aitavad klientidel koostada ka juriidilisi dokumente kohtusse.

Lisainformatsiooni saamiseks võtke julgesti ühendust aadressil mtupesapuu@gmail.com

 

Lugupidamisega,

Evelyn Eichhorst

MTÜ Pesapuu

GSM: 53 306 936